Nasze zalety

Twoje zadowolenie jest naszym celem

Istniejemy od 1998 r., tworząc konfekcję damską. Dzięki swej staranności i dbałości o klienta rzesza naszych odbiorców poszerza się z dnia na dzień. Pamiętamy, że właśnie w ostatecznym rozrachunku to właśnie klient decyduje o naszej dobrej pozycji na rynku światowym. Jesteśmy czołowym producentami dzianiny „Akademik”, z której produkujemy nasze wyroby. Badania wg norm potwierdzają jakość naszych dzianin.

Specjalizujemy się w szyciu lekkiej konfekcji damskiej: bluzek, spodni, spódnic, sukienek w rozmiarach 36-60 i dowolnej kolorystyce. Dzięki temu, że posiadamy własne studio projektowe, oferujemy Państwu szeroki wybór fasonów. W naszych wzorach stawiamy głównie na klasykę, przeobrażając dla Was włoskie dzianiny w piękne suknie o wygodnym kroju.

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, bogactwo wzorów i kolorów. Prezentowana kolekcja skierowana jest do klientek ceniących wygodę i estetykę. Nasze kolekcje są zgodne z aktualnymi trendami mody i dostosowane do kobiecych wymagań i potrzeb. Dzięki doskonałym proporcjom oraz pełnej kobiecości linii, zapewnią pełen komfort w noszeniu i niewątpliwą satysfakcję.